Front-end fejlesztőt keresünk változatos fejlesztési projektekre.

Részletek

Front-end developer

Milyen feladataid lesznek?

  • front-end applikációk fejlesztése
  • komplex weboldalak, webes megoldások létrehozása és fenntartása
  • szoros együttműködés a tervező csapattal
  • fejlesztés és tesztelés különböző platformokra és böngészőkre
  • különböző HTML alapú megoldások fejlesztése, javítása
  • kreatív, optimalizált, könnyen kezelhető honlapok fejlesztése
  • aktuális front-end technológiák nyomonkövetése

Mit várunk el tőled?

  • legyen legalább 3 év tapasztalatod  HTML5, CSS3 és reszponzív dizájn kivitelezése területén
  • alkalmazd magabiztosan a webes front-end technológiákat (pl. ReactJS, AngularJS, VueJS, BackBone, Bootstrap)
  • tudj használni olyan fejlesztési segédeszközöket, mint az npm, Webpack, bower Composer vagy a Gulp
  • ne gyere zavarba, ha Template-rendszereket kell kezelned (pl. Twig, Blade, Smarty, Rain)
  • ne legyenek ismeretlenek előtted a CSS preprocesszorok, úgy mint Sass, Less
  • otthonosan mozogj a jelenlegi webes és mobil technológiák és trendek területén
  • legyen tapasztalatod olyan verziókezelő technológiákban, mint az SVN és a Git
  • tudj jól kommunikálni a kollégáiddal
  • feladataid önállóan és csapatban is jól tudd teljesíteni

Előnyt jelent, ha:

  • nem jössz zavarba a PHP, MySQL rendszerek kezelésekor
  • kiismered magad a Zeplin területén
  • tudod, mit kezdj a NodeJS rendszerével