Csatlakozz mobilos csapatunkhoz, ahol változatos projekteken dolgozhatsz, kamatoztathatod eddigi tudásod, miközben új ismeretekre is szert tehetsz!

Részletek

iOS developer

Mit kell tudnod rólunk?

Nagy lendülettel vetjük bele magunkat az újba. A Zengo 50 fős gárdával, közel 15 éve sikeresen működő, fiatalos, innovatív, szegedi székhelyű szoftverfejlesztő cég. Számos sikeres projektet tudhatunk már magunk mögött, melyekre nagyon büszkék vagyunk. Megbízóink többek között a Pöttyös, a Sanofi, az E.On, az Erste Bank Hungary Zrt., az Euronics, a Lovebox és a Rádió88. Sikereinket 5-10 fős csapatainknak köszönhetjük, ahol tehetséges fejlesztők, videoszerkesztők, grafikusok és tesztelők dolgoznak együtt. Szeretjük a jó vicceket, és alig várjuk, hogy munka után újra összeülhessünk meginni egy sört, beszélgetni, dartsozni és gokartozni.

Kit keresünk?

Most Rád van szükségünk, egy elhivatott és tapasztalt iOS fejlesztőre, aki szeret olyan alkalmazásokat létrehozni, amiben a felhasználók örömüket lelik, és az ügyfelek üzleti céljai is megvalósulnak.

Ha úgy érzed, kiemelkedő problémamegoldó képességeddel fejlesztési döntéseket is tudnál hozni, rendszerszemléletű gondolkodásoddal pedig az alkalmazásmodulok megtervezésében is örömmel részt veszel, akkor is várjuk jelentkezésed! Biztos lehetsz benne, hogy találunk számodra is megfelelő kihívást!

Milyen feladataid lesznek?

  • új és meglévő iOS alkalmazások fejlesztése
  • tapasztalattól függően részvétel specifikációk, alkalmazástervek készítésében és megvalósításában
  • kód karbantartása, verziókövetés
  • együttműködés a fejlesztő kollégákkal
  • fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációs tevékenység ellátása

Mit várunk el tőled?

  • legalább 2 éves mobilapplikáció fejlesztési tapasztalatra van szükségünk, hogy komplexebb feladatokat is Rád bízhassunk, és tudjunk egymástól tanulni is
  • fontos, hogy feladataidat önállóan és csapatban is tudd jól teljesíteni - mi Csapatban szeretünk gondolkodni, de van, amit egyedül is meg kell tudnod oldani
  • tudj és merj kérdezni, kezdeményezni - a jó kommunikációs készség az együttműködés alapja
  • szeresd, amit csinálsz - mi abban hiszünk, hogy akkor tudunk jó eredményeket elérni, ha örömmel jövünk be nap, mint nap

iOS fejlesztéshez szükséges ismeretek:

  • Swift
  • ObjectiveC
  • Cocoapods
  • Git ismeretek.

Előnyt jelent nálunk:

  • ha rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • ismersz cross-platform technológiákat (Flutter, React Native)
  • van Mobil CI/CD technológiák ismereted (pl. Fastlane)
  • ismered az agilis módszertant
  • szereztél már webfejlesztési tapasztalatot
  • figyelmet fordítasz a designra is.

  • szívesen dolgoznál minden nap egy színes irodában
  • szeretnél egy fiatalos, nyíltan kommunikáló csapathoz tartozni
  • szeretnél folyamatosan fejlődni és tanulni, akár a saját workshopjaink keretein belül
  • értékeled a jó poénokat
  • versenyképes fizetést szeretnél
  • szeretsz munka után a kollégákkal sörözni és bulizni

A jelentkezéshez  küldd el nekünk részletes önéletrajzod és referencia munkáid!

Büszkék vagyunk arra, hogy a Zengo olyan hely, ahová szívesen járnak be munkatársaink dolgozni. Ahol nincsenek igazgatók, csak munkatársak. Ahol mindenki megmutathatja az egyéniségét. Ahol ügyelünk az emberi kapcsolatokra.