Csatlakozz ZengoFilm csapatunkhoz, és hagyd rajta a kéznyomod te is a projektjeinken!

Részletek

Kompozitor

Kit keresünk?

Most Rád van szükségünk, egy olyan elhivatott kompozitor munkatársra, akiben dúl a művészi kreativitás, akit már beszippantott az animáció világa és szeretne benne még jobban elmélyedni. Csatlakozz ZengoFilm csapatunkhoz, ahol különleges filmes projekteken dolgozhatsz, és minden nap valami újjal és izgalmassal találkozhatsz.

Mit kell tudnod rólunk?

Nagy lendülettel vetjük bele magunkat az újba. A Zengo 50 fős gárdával, közel 15 éve sikeresen működő, fiatalos, innovatív, szegedi székhelyű szoftverfejlesztő cég. Fejlesztőinkkel és filmes szakembereinkkel egyedi, kreatív megoldásokat készítünk.

Profi szakemberekből álló ZengoFilm csapatunk legyőz minden akadályt. A kreativitás a lételemünk. Célunk, hogy teljeskörűen ki tudjuk elégíteni ügyfeleink igényeit, ezért folyamatosan követjük az új trendeket, technológiákat. Szeretjük a kihívásokat, és számos sikeres projektet tudhatunk már magunk mögött, melyekre büszkék vagyunk.

Mit várunk el tőled?

  • legyen tapasztalatod és biztos alap tudásod, amire tudunk együtt építkezni
  • jó, ha gyorsan tanulsz és alkalmazkodsz - feladat és kihívás akad bőven nálunk
  • feladataidat önállóan és csapatban is jól kell tudnod teljesíteni - mi Csapatban szeretünk gondolkodni, de van, amit egyedül is meg kell tudnod oldani
  • tudj és merj kérdezni, kezdeményezni - a jó kommunikációs készség az együttműködés alapja
  • szeresd, amit csinálsz - mi abban hiszünk, hogy akkor tudunk jó eredményeket elérni, ha örömmel jövünk be nap, mint nap

Milyen feladataid lesznek?

  • animációs filmek készítése
  • élő anyagra animáció elhelyezése
  • animátor (tárgyak megmozgatása)
  • green/bluebox montír
  • 2D matte paint
  • 3D alapok
  • tárgyak 3D elhelyezése élő anyagon

Szükséges ismeretek:

  • rendelkezz Photoshop és After Effects kompozitori tudással
  • tudj egyszerű text-eket mozgatni
  • tudj objektumokat, maszkokat létrehozni és használni
  • ismerd a Premiere dynamic linket
  • alap szinten tudd az AE keyframe kezelést
  • jó, ha ismerősek előtted a következők: kép kompozíciók, élő kép tracking, kulcsolás, alap set extension-ök, alap matte painting
  • tudj használni előre megírt expression-öket, és ha kell, akár bele is tudj nyúlni
  • igény szerint tudj alkalmazni script-eket
  • ismerj külső plugin-eket
  • ismerd alap szinten a 3D-ket
  • tutorialok segítségével tudj bonyolultabb kompozíciókat megalkotni
  • legyél up-to-date az új technológiákban

Előnyt jelent nálunk:

  • ha mélyebb AE ismereteid is vannak
  • ismered az AE plugin-eket
  • használtad már a Blendert, esetleg egyéb modellező szoftvereket
  • vágtál már Premiere-ben
  • tudod, mi az a UE, Unity

Miért jó nálunk dolgozni?

  • szeretünk rendszerben gondolkodni és folyamatban dolgozni
  • szeretünk folyamatosan fejlődni
  • fiatalos, összetartó család vagyunk
  • van lehetőség otthoni munkavégzésre
  • támogatjuk a képzéseket, konferenciákat és a nyelvtanulást
  • minden hónapban megünnepeljük a fontos eseményeket, például a szülinapokat
  • Családi nap, Csapatépítő és Karácsonyi vacsora hoz össze mindenkit az évben
  • lelkes résztvevői vagyunk mindenféle futóversenynek
  • panorámás irodánk van, csendes környezetben, céges parkolóhelyekkel

Büszkék vagyunk arra, hogy a Zengo olyan hely, ahová szívesen járnak be munkatársaink dolgozni. Ahol nincsenek igazgatók, csak munkatársak. Ahol mindenki megmutathatja az egyéniségét. Ahol ügyelünk az emberi kapcsolatokra.

A jelentkezéshez  küldd el nekünk részletes önéletrajzod és referencia munkáid a job@zengo.eu e-mail címre.