Vezető fejlesztőt keresünk mozaWeb digitális oktatási platformunk fejlesztésére és a fejlesztőcsapat támogatására.

Részletek

Lead developer

Mit kell tudnod a projektről?

A Mozaik Kiadó és a Zengo együttműködése egészen 2009-ig nyúlik vissza. Az azóta is egyedülálló kooperációt az oktatásban akkoriban kibontakozó digitális fordulat keltette életre. Cégünk legrégebbi partnerének integrált, digitális oktatási rendszerét - interaktív táblai szoftver, online oktatási platform és tanulmányi információs rendszer - már több országban, számos iskolában nagy sikerrel használják.

Milyen feladataid lesznek?

  • mozaWeb rendszer fejlesztési igényeinek felmérése, fejlesztési célok kitűzése
  • fejlesztések tervezése és kivitelezése egyedül és csapatban
  • komplex megoldások implementálása, együttműködés a többi területtel
  • fejlesztőcsapat szakmai támogatása, mentorálása
  • code review, valamint annak felügyelete
  • fejlesztői dokumentációk készítése és naprakészen tartása

Mit várunk el tőled?

  • rendelkezz legalább 5 év tapasztalattal webfejlesztésben
  • legyen projekt/csapatvezetésben szerzett tapasztalatod
  • rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód jellemezzen
  • legyél proaktív és nyitott
  • munkádat precízen és pontosan végezd
  • rendelkezz középfokú angol nyelvtudással
  • tudj jól kommunikálni a kollégáiddal
  • feladataid önállóan és csapatban is jól tudd teljesíteni

Előnyt jelent nálunk, ha:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel (Programtervező vagy Gazdaságinformatikus)
  • a Clean Code szemlélet vezérel a fejlesztéskor
  • könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, és felismered, hogy mivel tudod őket motiválni