Attól érzed magad igazán jól, ha mások is fejlődnek általad? Vezess minket!

Részletek

Lead developer

Mit kell tudnod rólunk?

Nagy lendülettel vetjük bele magunkat az újba. A Zengo 50 fős gárdával, közel 15 éve sikeresen működő, fiatalos, innovatív, szegedi székhelyű szoftverfejlesztő cég. Számos sikeres projektet tudhatunk már magunk mögött, melyekre nagyon büszkék vagyunk. Megbízóink többek között a Pöttyös, a Sanofi, az E.On, az Erste Bank Hungary Zrt., az Euronics, a Lovebox és a Rádió88. Sikereinket 5-10 fős csapatainknak köszönhetjük, ahol tehetséges fejlesztők, videoszerkesztők, grafikusok és tesztelők dolgoznak együtt. Szeretjük a jó vicceket, és alig várjuk, hogy munka után újra összeülhessünk meginni egy sört, beszélgetni, dartsozni és gokartozni.

Kit keresünk?

Most Rád van szükségünk, egy tapasztalt fejlesztőre, aki elhivatott, hogy a csapata a legjobbat hozza ki magából, tudásával támogatja a csapatok közti együttműködést, hozzáállásával fejlődésre sarkall, és a projektek sikerességét is szem előtt tartja.

Milyen feladataid lesznek?

  • fejlesztési igények felmérése, priorizálása, fejlesztési célok kitűzése
  • fejlesztések tervezése, technológiai irányok kijelölése
  • komplex megoldások implementálása, együttműködés a Zengo csapataival
  • fejlesztőcsapat szakmai támogatása, mentorálása
  • fejlesztési folyamatok felügyelete és aktualizálása
  • fejlesztői dokumentációk készítése és naprakészen tartása
  • aktuális technológiai újítások vizsgálata, beépítése a projektjeinkbe

Mit várunk el tőled?

  • legyen legalább 5 év tapasztalatod web fejlesztés területén
  • legyen tapasztalatod back-end framework/library terén (pl. Yii, Laravel, Symfony, CodeIgniter)
  • érts az MVC és OOP programozáshoz és tervezéshez
  • ismerd a Memcache, Redis rendszereket
  • alkalmazd magabiztosan a Git és SVN verziókezelőket
  • legyen tapasztalatod agilis fejlesztésben
  • segítőkész, nyitott hozzáállást, hogy junior/mid kollégáink örömmel tanuljanak tőled
  • legyen igényed következetés kódkezelésre és precíz munkavégzésre
  • tudj jól kommunikálni a kollégáiddal
  • feladataid önállóan és csapatban is jól tudd teljesíteni

Előnyt jelent nálunk:

  • ha a Clean Code szemlélet vezérel a fejlesztéskor
  • könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, és felismered, hogy mivel tudod őket motiválni
  • nem ismeretlenek számodra a fejlesztési segédeszközök (pl. Composer, Gulp, Webpack)
  • ismersz front-end keretrendszereket (React, Vue, Angular)
  • otthonosan mozogsz a Node.js területén
  • tudod, mit kezdj a NoSQL rendszerekkel
  • van tapasztalatod Docker-rel vagy egyéb virtualizációs technológiával

Miért jó nálunk dolgozni?

  • szeretünk rendszerben gondolkodni és folyamatban dolgozni
  • szeretünk folyamatosan fejlődni
  • fiatalos, összetartó család vagyunk
  • van lehetőség otthoni munkavégzésre
  • támogatjuk a képzéseket, konferenciákat és a nyelvtanulást
  • minden hónapban megünnepeljük a fontos eseményeket, például a szülinapokat
  • Családi nap, Csapatépítő és Karácsonyi vacsora hoz össze mindenkit az évben
  • lelkes résztvevői vagyunk mindenféle futóversenynek
  • panorámás irodánk van, csendes környezetben, céges parkolóhelyekkel

A jelentkezéshez küldd el nekünk részletes önéletrajzod és referencia munkáid!

Büszkék vagyunk arra, hogy a Zengo olyan hely, ahová szívesen járnak be munkatársaink dolgozni. Ahol nincsenek igazgatók, csak munkatársak. Ahol mindenki megmutathatja az egyéniségét. Ahol ügyelünk az emberi kapcsolatokra.