iOS és Android fejlesztőket keresünk változatos mobilalkalmazás fejlesztési projektekre.

Részletek

Mobile developer

Milyen feladataid lesznek?

  • iOS, illetve Android rendszerre történő natív alkalmazásfejlesztés,
  • cross-platform technológiával fejlesztés (Flutter),
  • fejlesztések tervezése és kivitelezése egyedül és csapatban,
  • specifikációk készítése,
  • kód karbantartása, hibák javítása.

Mit várunk el tőled?

  • Rendelkezz legalább 2-3 éves tapasztalattal mobilapplikációk fejlesztésében,
  • ismerj cross-platform technológiákat,
  • ismerd átfogóan a REST API és Web Service-eket (előny, ha már készítettél is korábban),
  • ismerj tesztelési megoldásokat (Testflight, Crashlytics),
  • rendelkezz erős OOP ismeretekkel,
  • ne legyenek ismeretlenek előtted a tervezési minták,
  • végezd precízen és megbízhatóan a munkád, magasfokú szakmai igényességgel,
  • feladataid önállóan és csapatban is tudd jól teljesíteni,
  • tudj jól kommunikálni a kollégáiddal,
  • legyél motivált és elhivatott a szakma iránt.

iOS fejlesztéshez szükséges ismeretek:

  • Swift
  • ObjectiveC
  • Cocoapods
  • Git ismeretek

Android fejlesztéshez szükséges ismeretek:

  • Kotlin,
  • Java,
  • Reactive Programming (RxAndroid, RxKotlin, RxJava),
  • Networking (OkHttp, Retrofit, etc),
  • Database (Sqlite, Room, etc),
  • Dependency Injection (Koin, Dagger, ButterKnife, etc),
  • MVP / MVVC design pattenek ismerete,
  • Git ismeretek.

Előnyt jelent nálunk, ha:

  • rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel,
  • van további mobil platformokon szerzett fejlesztési tapasztalatod,
  • van Mobil CI/CD technológiák ismereted (pl. Fastlane),
  • szereztél már webfejlesztési tapasztalatot,
  • figyelmet fordítasz a designra is.