Oldal tetejére
Bezárás
Keressük végletekig precíz rész- vagy teljes munkaidős kollégánkat, aki igényes a munkájára, szereti a számok világát és nem rettenti el az adminisztráció.

Részletek

Pénzügyi munkatárs

Kit keresünk?

Most Rád van szükségünk, egy talpraesett, precíz Munkatársra, aki szereti a számok világát és segít nekünk rendet tartani a pénzügyeinkben. Eddig sok mindent magunk intéztünk, most már szükségünk van a támogatásodra.

Ha úgy érzed, a lenti feladatokon felül még többet el tudnál látni, akkor is várjuk jelentkezésed! Biztos lehetsz benne, hogy találunk számodra is megfelelő kihívást!

Mit kell tudnod rólunk?

Nagy lendülettel vetjük bele magunkat az újba. A Zengo 50 fős gárdával, közel 15 éve sikeresen működő, fiatalos, innovatív, szegedi székhelyű szoftverfejlesztő cég. Számos sikeres projektet tudhatunk már magunk mögött, melyekre nagyon büszkék vagyunk. Megbízóink többek között a Pöttyös, a Sanofi, az E.On, az Erste Bank Hungary Zrt., az Euronics, a Lovebox és a Rádió88.

Sikereinket 5-10 fős csapatainknak köszönhetjük, ahol tehetséges fejlesztők, videoszerkesztők, grafikusok és tesztelők dolgoznak együtt. Szeretjük a jó vicceket, és alig várjuk, hogy munka után újra összeülhessünk meginni egy sört, beszélgetni, dartsozni és gokartozni.

Milyen feladataid lesznek?

  • Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása: bejövő számlák rögzítése, kimenő számlák kiállítása,
  • kapcsolattartás a könyvelővel,
  • számlák szkennelésének felügyelete,
  • banki kapcsolattartás és ügyintézés,
  • pályázati elszámolások adminisztrálása,
  • együttműködés a projektcsapatokkal,
  • pénzügyi folyamatok felügyelete és folyamatos fejlesztése.

Mit várunk el tőled?

  • Örülnénk, ha lenne legalább 2-3 év szakmai tapasztalatod, hogy mi is tudjunk Tőled tanulni.
  • Precízen és pontosan végezd a feladataid, ebben a szakmában erre szükség van.
  • Rendelkezz kiváló kommunikációs készséggel, mert ez az együttműködés alapja.
  • Legyél támogató és proaktív, akárcsak mi.
  • Erős felhasználói ismereteid legyenek MS Office (Excel) programokban, erre minden nap szükséged lesz.

Előnyt jelent nálunk, ha:

  • volt már dolgod pályázati elszámolással,
  • dolgoztál csapatban,
  • rendelkezel pénzügyi végzettséggel,
  • a bérszámfejtésbe is volt már betekintésed,
  • esetleg könyvelői tapasztalatokkal is rendelkezel.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Szeretünk rendszerben gondolkodni és folyamatban dolgozni,
  • szeretünk folyamatosan fejlődni,
  • fiatalos, összetartó csapat vagyunk,
  • van lehetőség otthoni munkavégzésre,
  • támogatjuk a képzéseket, konferenciákat és a nyelvtanulást,
  • minden hónapban megünnepeljük a fontos eseményeket, például a szülinapokat,
  • Családi nap, Csapatépítő és Karácsonyi vacsora hoz össze mindenkit az évben,
  • lelkes résztvevői vagyunk mindenféle futóversenynek,
  • panorámás irodánk van, csendes környezetben, céges parkolóhelyekkel.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Zengo olyan hely, ahová szívesen járnak be munkatársaink dolgozni. Ahol nincsenek igazgatók, csak munkatársak. Ahol mindenki megmutathatja az egyéniségét. Ahol ügyelünk az emberi kapcsolatokra.

A jelentkezéshez küldd el nekünk részletes önéletrajzod és referencia munkáid.