Keressük végletekig precíz részmunkaidős kollégánkat, aki igényes a munkájára, szereti a számok világát és nem rettenti el az adminisztráció.

Részletek

Pénzügyi munkatárs

Kit keresünk?

Most Rád van szükségünk, egy talpraesett, precíz Munkatársra, aki szereti a számok világát és segít nekünk rendet tartani a pénzügyeinkben. Eddig mindent magunk intéztünk, most már szükségünk van a támogatásodra.

Ha úgy érzed, a lenti feladatokon felül még többet el tudnál látni, akkor is várjuk jelentkezésed! Biztos lehetsz benne, hogy találunk számodra is megfelelő kihívást!

Milyen feladataid lesznek?

  • Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása: bejövő számlák rögzítése, kimenő számlák kiállítása
  • kapcsolattartás a könyvelővel
  • banki kapcsolattartás, ügyintézés
  • pályázati elszámolások adminisztrálása
  • együttműködés a projektcsapatokkal

Mit várunk el tőled?

  • Örülnénk, ha lenne legalább 2-3 év szakmai tapasztalatod, hogy mi is tudjunk Tőled tanulni
  • precízen és pontosan végezd a feladataid, ebben a szakmában erre szükség van
  • rendelkezz kiváló kommunikációs készséggel, mert ez az együttműködés alapja
  • legyél támogató és proaktív, akárcsak mi
  • erős felhasználói ismereteid legyenek MS Office (Excel) programokban, erre minden nap szükséged lesz

Előnyt jelent nálunk:

  • volt már dolgod pályázati elszámolással
  • dolgoztál csapatban
  • rendelkezel pénzügyi végzettséggel
  • a bérszámfejtésbe is volt már betekintésed
  • esetleg könyvelői tapasztalatokkal is rendelkezel

  • szívesen dolgoznál minden nap egy színes irodában
  • szeretnél egy fiatalos, nyíltan kommunikáló csapathoz tartozni
  • szeretnél folyamatosan fejlődni és tanulni, akár a saját workshopjaink keretein belül
  • értékeled a jó poénokat
  • versenyképes fizetést szeretnél
  • szeretsz munka után a kollégákkal sörözni és bulizni

Büszkék vagyunk arra, hogy a Zengo olyan hely, ahová szívesen járnak be munkatársaink dolgozni. Ahol nincsenek igazgatók, csak munkatársak. Ahol mindenki megmutathatja az egyéniségét. Ahol ügyelünk az emberi kapcsolatokra.

A jelentkezéshez küldd el nekünk részletes önéletrajzod és referencia munkáid a job@zengo.eu e-mail címre.

Határidő:  2020. november 30.