Legalább 1 éves PHP tapasztalattal rendelkezel és fejlődni szeretnél? Ez neked szól!

Részletek

PHP developer

Mit kell tudnod a cégről?

Nagy lendülettel vetjük bele magunkat az újba. A Zengo 50 fős gárdával közel 15 éve sikeresen működő, fiatalos, innovatív, szegedi székhelyű szoftverfejlesztő cég. Számos sikeres projektet tudhatunk már magunk mögött, melyekre büszkék vagyunk. Megbízóink többek között a Pöttyös, a Sanofi, az E.On, az Erste Bank Hungary Zrt., az Euronics, a Mozaik Kiadó, a Lovebox és a Rádió88. Sikereinket 5-10 fős csapatainknak köszönhetjük, amelyek tehetséges fejlesztőkből, videoszerkesztőkből, grafikusokból és tesztelőkből áll. Szeretjük a jó vicceket és alig várjuk ,hogy munka után újra összeülhessünk meginni egy sört, beszélgetni, dartsozni, gokartozni.

Kit keresünk?

Pont Téged, egy elhivatott, nyitott kollégát, aki szeretne fejlődni. Akkor is jelentkezz, ha Neked az a kihívás, ha egy komplex rendszerben mélyülsz el, és akkor is, ha változatos, kisebb projektekben érzed jobban magad. Nálunk mindkettőre van lehetőség!

Milyen feladataid lesznek?

  • új és meglévő weboldalak, webalkalmazások fejlesztése, karbantartása
  • kapcsolódó unit tesztek írása
  • kapott hibajegyek feldolgázása és megoldása
  • új funkciók tervezésében való részvétel
  • fejlesztési dokumentáció vezetése
  • technológia újítások nyomonkövetése

Mit várunk el tőled?

  • legyen legalább  1 év tapasztalatod PHP programozásban
  • érts adatbázis-kezelő rendszerekhez (pl. MySQL, SQLite, PostGreSQL)
  • ismerd a kliens oldali technológiákat: HTML, CSS, JavaScript
  • tudd, hogyan kell alkalmazni az OOP, MVC elveit
  • legyél jártsa verziókezelő rendszer használatában (git, SVN)
  • végezd precízen és megbízhatóan a munkád

Előnyt jelent nálunk:

  • ha rendelkezel felsőfokú szakirányú iskolai végzettséggel
  • van webes referencia munkád
  • van Linux környezetben való fejlesztésben szerzett tapasztalatod
  • ismersz front-end keretrendszereket (React, Vue, Angular2)
  • jártas vagy PHP back-end keretrendszerek használatában (Laravel, Yii, Symfony)
  • van tapasztalatod agilis fejlesztésben

Miért jó nálunk dolgozni?

  • szeretünk rendszerben gondolkodni és folyamatban dolgozni,
  • szeretünk folyamatosan fejlődni,
  • fiatalos, összetartó család vagyunk,
  • van lehetőség otthoni munkavégzésre
  • támogatjuk a képzéseket, konferenciákat és a nyelvtanulást,
  • minden hónapban megünnepeljük a fontos eseményeket, például a szülinapokat,
  • Családi nap, Csapatépítő és Karácsonyi vacsora hoz össze mindenkit az évben,
  • lelkes résztvevői vagyunk mindenféle futóversenynek,
  • panorámás irodánk van, csendes környezetben, céges parkolóhelyekkel.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Zengo olyan hely, ahová szívesen járnak be munkatársaink dolgozni. Ahol nincsenek igazgatók, csak munkatársak. Ahol mindenki megmutathatja az egyéniségét. Ahol ügyelünk az emberi kapcsolatokra.

A jelentkezéshez  küldd el nekünk részletes önéletrajzod és referencia munkáid a job@zengo.eu e-mail címre.