Senior webfejlesztőt keresünk mozaWeb digitális oktatási platformunk fejlesztésére.

Részletek

Senior web developer

Mit kell tudnod a projektről?

A Mozaik Kiadó és a Zengo együttműködése egészen 2009-ig nyúlik vissza. Az azóta is egyedülálló kooperációt az oktatásban akkoriban kibontakozó digitális fordulat keltette életre. Cégünk legrégebbi partnerének integrált, digitális oktatási rendszerét - interaktív táblai szoftver, online oktatási platform és tanulmányi információs rendszer - mára több országban, számos iskolában nagy sikerrel használják.

Milyen feladataid lesznek?

  • mozaWeb rendszerének fejlesztése és back-end karbantartása
  • fejlesztések tervezése, kivitelezése egyedül és csapatban
  • komplex megoldások implementálása, együttműködés a többi területtel
  • műszaki specifikációk készítése
  • verzió ellenőrzése, karbantartása, hiba bejelentése

Mit várunk el tőled?

  • legyen legalább 5 év tapasztalatod PHP és MySQL területén
  • legyen magabiztos tudásod HTML, CSS és JS területén
  • érts az MVC és OOP programozáshoz és tervezéshez
  • ne gyere zavarba, ha MySQL rendszereket kell használnod
  • ismerd a Memcache, Redis rendszereket
  • tudj használni olyan template-rendszereket, mint a Twig, Blade, Smarty vagy Rain
  • alkalmazd magabiztosan a Git és SVN verziókezelőket
  • ne legyenek ismeretlenek előtted a CSS preprocesszorok (pl. Sass, Less stb.)
  • ismerj nyílt forráskódú eszközöket és könyvtárakat
  • rendelkezz jó angol nyelvtudással
  • tudj jól kommunikálni a kollégáiddal
  • feladataidat önállóan és csapatban is jól tudd teljesíteni

Előnyt jelent, ha:

  • beszéled a PHP 7, .NET és Java nyelveket
  • rendelkezel REST API tudással
  • van tapasztalatod back-end framework/library terén (pl. Yii, Laravel, Symfony, CodeIgniter)
  • nem ismeretlenek számodra a fejlesztési segédeszközök (pl. Composer, Gulp)
  • otthonosan mozogsz a Node.js területén
  • tudod, mit kezdj a NoSQL rendszerekkel
  • van tapasztalatod Docker-rel vagy egyéb virtualizációs technológiával