Oldal tetejére
Bezárás
Zengo - Háromszög
Talpraesett, kihívásokat kedvelő kollégát keresünk a teljes Zengos csapat, valamint az interaktív múzeumi projektjeink hardver és szoftver támogatására.

Részletek

Technical Support Specialist

Mit kell tudnod rólunk?

Fejlesztünk kicsiknek és nagyoknak is, szerethetően. A Zengo 50 fős gárdával, 15 éve sikeresen működő, fiatalos, innovatív, szegedi székhelyű szoftverfejlesztő cég. Számos sikeres projektet tudhatunk már magunk mögött, melyekre büszkék vagyunk. Megbízóink többek között a Mozaik Kiadó, a Sanofi, a Prímaenergia Zrt., a K&H Bank és a BMW. Sikereinket 5-10 fős csapatainknak köszönhetjük, ahol tehetséges fejlesztők, videoszerkesztők, grafikusok és tesztelők dolgoznak együtt nap mint nap. Szeretjük a színes egyéniségeket, a jó vicceket, az őrült ötleteket és mindig várjuk, hogy munka után összeülhessünk együtt meginni egy sört.

Kit keresünk?

Most Rád van szükségünk, egy talpraesett, kihívásokat kedvelő munkatársra, aki a teljes Zengos csapat hardver és szoftver támogatását ellátja, valamint részt vesz az interaktív múzeumi projektjeink előkészítésében, helyszíni beüzemelésében és supportjában.

Milyen feladataid lesznek nálunk?

  • A munkatársak informatikai támogatása (hardver, szoftver és licenszek),
  • a munkaállomások felügyelete és karbantartása,
  • a különböző hardverek és szoftverek használata során fellépő problémák megoldása,
  • támogatás a projektek hardver és szoftver igényeinek felmérésében és előkészítésében,
  • az interaktív múzeumi projektek helyszíni beüzemelése és supportálása,
  • valamint dokumentációk készítése.

Mit várunk el tőled?

  • A legfontosabb az ügyfélközpontú és user központú gondolkodásmód,
  • rendelkezz releváns és up-to-date szakmai tapasztalattal,
  • támogatás szinten ismerd az MS termékeket (Windows),
  • ismerd emellett alapfokon a Linux és Mac OSX rendszereket,
  • lapuljon B kategóriás jogosítvány a zsebedben és legyen vezetési tapasztalatod,
  • legyél jó az angol nyelvből, hogy utána tudj járni egy-egy problémának,
  • jó, ha jó a problémamegoldó képességed,
  • tudj jól kommunikálni és dokumentálni.

Előnyt jelent nálunk, ha:

  • szerver szinten is ismered a Linuxot,
  • műszaki beállítottságú vagy,
  • ízig-vérig csapatjátékos vagy,
  • elhivatottság vezérel és proaktívan gondolkodsz,
  • pontosan és precízen végzed a munkád.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Szeretünk rendszerben gondolkodni és folyamatban dolgozni
  • szeretünk folyamatosan fejlődni
  • fiatalos, összetartó csapat vagyunk
  • van lehetőség otthoni munkavégzésre
  • támogatjuk a képzéseket, konferenciákat és a nyelvtanulást
  • Családi nap, Csapatépítő és Karácsonyi vacsora hoz össze mindenkit az évben
  • lelkes résztvevői vagyunk mindenféle futóversenynek
  • panorámás irodánk van, belvárosi csendes környezetben.

Felvételi folyamatunk

Desktop - Folyamatábra

Mobil - Folyamatábra

Büszkék vagyunk arra, hogy a Zengo olyan hely, ahová szívesen járnak be munkatársaink dolgozni. Ahol nincsenek igazgatók, csak munkatársak. Ahol mindenki megmutathatja az egyéniségét. Ahol ügyelünk az emberi kapcsolatokra.

A jelentkezéshez küldd el nekünk részletes önéletrajzod és referencia munkáid.

Űrlap feloldása