Ha meglátsz egy weboldalt, rögtön felugrik pár forgatókönyv a fejedben? Tesztelj Minket!

Részletek

Test Automation Engineer

Mit kell tudnod rólunk?

Nagy lendülettel vetjük bele magunkat az újba. A Zengo 50 fős gárdával, közel 15 éve sikeresen működő, fiatalos, innovatív, szegedi székhelyű szoftverfejlesztő cég. Számos sikeres projektet tudhatunk már magunk mögött, melyekre büszkék vagyunk. Megbízóink többek között a Pöttyös, a Sanofi, az E.On, az Erste Bank Hungary Zrt., a Mozaik Kiadó, az Euronics, a Lovebox és a Rádió88. Sikereinket 5-10 fős csapatainknak köszönhetjük, ahol tehetséges fejlesztők, videoszerkesztők, grafikusok és tesztelők dolgoznak együtt. Szeretjük a jó vicceket, és alig várjuk, hogy munka után újra összeülhessünk meginni egy sört, beszélgetni, dartsozni és gokartozni.

Kit keresünk?

Most Rád van szükségünk, egy tapasztalt és elhivatott fejlesztő kollégára, aki az automata tesztelés világában mélyítette a tudását, és munkájával hozzájárul a gördülékeny felhasználó élményhez.

Milyen feladataid lesznek?

  • weboldalak, applikációk tesztelése
  • tesztesetek, tesztelési forgatókönyvek írása
  • automatizált test scriptek fejlesztése
  • teszteredmények értékelése, hibajegyek létrehozása
  • szoros együttműködés a fejlesztőkkel
  • aktuális tesztelési trendek nyomonkövetése
  • tesztelési dokumentációk vezetése

Mit várunk el tőled?

  • rendelkezz legalább 2 év releváns tesztelői tapasztalattal
  • legyen stabil PHP ismereted
  • alkalmazd magabiztosan a verziókezelő rendszereket (Git, SVN)
  • legyél jártas a tesztelési folyamatokban, módszertanokban
  • tudd, hogyan kell alkalmazni a felületi tesztautomatizáló szoftvereket
  • rendelkezz jó problémamegoldó képességgel

Előnyt jelent nálunk:

  • ha nem jössz zavarba a PHP keretrendszerektől (pl.: Laravel, Yii, Symfony)
  • jártas vagy az agilis módszertanban
  • kiismered magad a Jira és Confluence rendszereiben

Miért jó nálunk dolgozni?

  • szeretünk rendszerben gondolkodni és folyamatban dolgozni
  • szeretünk folyamatosan fejlődni
  • fiatalos, összetartó család vagyunk
  • van lehetőség otthoni munkavégzésre
  • támogatjuk a képzéseket, konferenciákat és a nyelvtanulást
  • minden hónapban megünnepeljük a fontos eseményeket, például a szülinapokat
  • Családi nap, Csapatépítő és Karácsonyi vacsora hoz össze mindenkit az évben
  • lelkes résztvevői vagyunk mindenféle futóversenynek
  • panorámás irodánk van, csendes környezetben, céges parkolóhelyekkel

Büszkék vagyunk arra, hogy a Zengo olyan hely, ahová szívesen járnak be munkatársaink dolgozni. Ahol nincsenek igazgatók, csak munkatársak. Ahol mindenki megmutathatja az egyéniségét. Ahol ügyelünk az emberi kapcsolatokra.

A jelentkezéshez  küldd el nekünk részletes önéletrajzod és referencia munkáid a job@zengo.eu e-mail címre.