Tapasztalt PHP fejlesztőt keresünk, elsősorban rendszereink back-end tervezésére és fejlesztésére, fejlesztőink támogatására.

Részletek

Web developer

Milyen feladataid lesznek?

  • webes rendszerek fejlesztése, célok kitűzése
  • back-end karbantartása, fejlesztők támogatása
  • fejlesztések tervezése, kivitelezése egyedül és csapatban
  • komplex megoldások implementálása, együttműködés a többi területtel
  • specifikációk készítése
  • verziók ellenőrzése, karbantartása, hibák bejelentése

Mit várunk el tőled?

  • legyen legalább 3 év tapasztalatod PHP és MySQL területén
  • legyen magabiztos tudásod HTML, CSS és JS területén
  • érts az MVC és OOP programozáshoz és tervezéshez
  • rendelkezz REST API tudással
  • ne legyél zavarban, ha MySQL és MongoDB rendszereket kell használnod
  • ismerd a Memcache, Redis rendszereket
  • tudj használni olyan template-rendszereket mint a Twig, Blade, Smarty vagy Rain
  • alkalmazd magabiztosan a Git és SVN verziókezelőket
  • ne legyenek ismeretlenek előtted a CSS preprocesszorok (pl. Sass, Less)
  • kezeld magabiztosan a front-end framework/library rendszereit (pl. React, Angular, Bootstrap, BackBone)
  • legyen tapasztalatod back-end framework/library terén (pl. Yii, Laravel, Symfony, CodeIgniter)
  • ismerj nyílt forráskódú eszközöket és könyvtárakat
  • tudj jól kommunikálni a kollégáiddal
  • feladataid önállóan és csapatban is jól tudd teljesíteni

Előnyt jelent, ha:

  • beszéled a PHP7, .NET és Java nyelveket
  • használtál már OpenSource rendszereket (pl. WordPress, Magento)
  • nem ismeretlenek számodra a fejlesztési segédeszközök (pl. Composer, Gulp)
  • otthonosan mozogsz a Node.js területén
  • tudod, mit kezdj a NoSQL rendszerekkel